KIEROWNIK ZMIANY W OBSZARZE PRODUKCJI

Tczew, pomorskie, Polska
95 dni temu

GEMALTO SP Z O O

Workplace: Tczew

Region: pomorskie

Główne zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników (w tym zarządzanie ich czasem pracy, dokonywanie rocznych ocen pracowniczych) oraz właściwa organizacja ich pracy celem osiągania wyznaczonych celów – wyników produkcyjnych;
  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych i dostaw;
  • Zapewnienie przestrzegania przez pracowników obowiązujących norm i utrzymywanie standardu pracy na każdym stanowisku, w tym 5S;
  • Współpraca na rzecz skutecznego rozwiązywania problemów;
  • Inspirowanie działań w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych;
  • Sporządzanie raportów na podstawie danych produkcyjnych, ich analiza i wypracowywanie działań celem optymalizacji kosztów produkcji, podnoszenie produktywności;
  • Aktualizowanie osiąganych wyników i wskaźników produkcyjnych w obowiązującym systemie;
  • Zapewnienie stabilności pracy oraz właściwego stanu technicznego maszyn, urządzeń i oprogramowania w ramach działu;
  • Identyfikowanie wąskich gardeł w procesie produkcyjnym i usuwanie powodów ich istnienia;

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu ludźmi;
  • wykształcenie średnie techniczne (wykształcenie wyższe mile widziane);
  • znajomość obsługi MS Office;
  • znajomość wskaźników produkcyjnych i umiejętność ich interpretacji;
  • znajomość narzędzi zarządzania zespołem;
  • zdolności komunikacyjne i współpracy z zespołem;
  • umiejętność podejmowania decyzji i orientajca na cele;
  • podstawowa znajomość j. angielskiego.

PRACOWNIKOWI OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy
  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Możliwość korzystania z funduszu socjalnego
  • Dopłata do cateringu
  • Szkolenia i rozwój zawodowy

Please enclose the following statement in your application:
"I hereby agree for processing the following personalinformation strictly for the purposes of recruitment processes in accordance with the regulation for the protection ofpersonal data, passed on 29.08.1997 (Dz.U. No. 133, item 883)".

Please note that only selected candidates will be contacted.