Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Jeżeli jesteś osobą czerpiącą przyjemność z kontaktu z ludźmi, kreatywną, energiczną, poszukującą interesujących wyzwań, lubiącą pracować samodzielnie, ktora lubi mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia to ta oferta jest dla Ciebie.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Specjalista ds. rekrutacji
Rekruter na rynek polski i zagraniczny!

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: KA-PL

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego oraz średniego szczebla,
  • kontakty z pracodawcami
  • przygotowywanie formularzy preselekcyjnych
  • poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie profili kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • raportowanie do przełożonych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww stanowiska

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,socjologia),
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • kreatywność, samodzielność
  • gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy ( zamiennie dzień wolny w tygodniu )
  • skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata
  • stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie –podstawa plus prowizje
  • możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
  • możliwość ułożenia grafiku z uwzglednieniem potrzeb kandydata
  • możliwość świadczenia pracy na odległość

Aplikacje prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail.

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 71 343 80 73

www.koncepcja.eu

Jeżeli chcą mieć Państwo stały dostęp do nowych ofert pracy naszej firmy zapraszamy

do polubienia nas na facebooku:

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych:
Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 24 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez administratora:

KONCEPCJA Marzena Biłas-Jaglińska
z siedzibą główną we Wrocławiu przy ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław,

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie przez administratora informacji o aktualnych ofertach pracy za pośrednictwem udostępnionego przeze mnie adresu poczty elektronicznej.