Inżynier ds. Analizy Kodu Źródłowego

Warszawa, mazowieckie, Polska
88 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: SE/CQE/CCI

Zadania

  • Przegląd i analiza kodu pod kątem jego jakości oraz wydajności
  • Wytwarzanie gotowych do implementacji usprawnień kodu dla wykrytych problemów
  • Projektowanie i rozwój narzędzi służących do analizy kodu źródłowego

Wymagania

  • Znajomość języka Java (Android) na poziomie podstawowym
  • Zainteresowanie obszarem dobrych praktyk programistycznych (Clean Code, wzorce programistyczne itp.)
  • Doświadczenie jako inżynier/programista (mile widziane)
  • Znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania i zapewnieniem jakości oprogramowania (CI, CM, repozytoria kodu, przeglądy kodu, audyty itp.) (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.
Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.