IT hunters dla swojego Klienta, studia animacji i postprodukcji w Polsce, specjalizującego się w reklamie oraz adaptacjach komiksów i filmów animowanych dla dzieci, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Linux Administrator

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: LA_0918_WAR_ZAG

Zakres obowiązków:

  • Instalacja i konfiguracja serwerów
  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • Monitorowanie sieci i systemów oraz diagnostyka i usuwanie problemów
  • Aktualizacja systemów oraz aplikacji (update)
  • Optymizacja systemu pod względem wydajności
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa
  • Prowadzenie archiwum danych na taśmach LTO
  • Proponowanie oraz wprowadzanie zmian w architekturze systemu
  • Zakupy sprzętu i oprogramowania
  • Prowadzenie inwentarza sprzętu, oprogramowania i licencji
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników sieci studia

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień infrastruktury IT, w tym: -znajomość konfguracji sieci TCP/IP,konfiguracja systemów firewall oraz iptables, znajomość narzędzi do monitorowania sieci, konfiguracja VLAN
  • Integracja usług sieciowych: - dhcp, dns, ldap, ntp , nfs, samba, mysql, apache, ftp
  • Systemy operacyjne: RedHat/CentOS, Windows i Windows Serwer, MacOS
  • Języki programowania: praktyczna znajomość języków skryptowych bash, python (dodatkowoperl, php)
  • Hardware: znajomość konfiguracji platform serwerowych, konfiguracja RAID,doświadczenie wzakupach sprzętu
  • Pamięć masowa: doświadczenia z LVM w systemach linux,znajomośćzagadnień NFS(konfiguracja, NFS cache), obsługa bibliotek taśmowych oraz oprogramowania do backup’u (takich jak amanda)

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie B2B lub zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach
  • Korzystną lokalizację w centrum stolicy
  • Opiekę medyczną oraz bezpłatny parking

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.