Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej, szukamy osób na stanowisko:

Java developer

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: PN/WRO/Java Developer

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w tworzeniu zaawansowanych systemów video.
  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.
  • Wykorzystywane technologie: Java, NoSQL, Spring Framework, REST.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Java.
  • Doświadczenie w tworzeniu od podstaw aplikacji serwerowych w środowisku Java EE.
  • Doświadczenie w projektach korzystających z baz NoSQL (preferowana Cassandra).
  • Znajomość Spring Framework.
  • Doświadczenie z Web Services (w szczególności REST).
  • Znajomość Tomcat/JBoss lub innego serwera aplikacji.
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (preferowany git).

Nasz klient oferuje:

  • Wynagrodzenie od 4 000 do 10 000 zł brutto.
  • Dowolną formę współpracy.
  • Brak korporacyjnej atmosfery – Firma liczy ok. 40 pracowników.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Szkolenia na stanowisku.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.