Programista maszyn CNC

Końskie, świętokrzyskie, Polska
41 dni temu

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miasto: Końskie

Region: świętokrzyskie

Numer ref.: PMC_0918_KO_WAI

Obowiązki:

  • Przygotowanie oraz optymalizacja programów na maszynach CNC.
  • Przygotowywanie dokumentacji do realizacji projektu.
  • Dobór narzędzi do realizacji określonego projektu.
  • Przeprowadzanie testów na maszynach.
  • Wykonywanie modyfikacji, korekt w programie, ustawianie maszyn.
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych.
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych.
  • Kontrola jakości gotowych elementów.
  • Bieżąca kontrola pracy maszyny, dbanie o jej poprawne funkcjonowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane techniczne.
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość programów.
  • Znajomość obsługi sprzętu pomiarowego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie podstawowe i system premiowy.
  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach.
  • Pakiety benefitów.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.