Specjalista ds. Projektowania – Mechanik

Wrocław, dolnośląskie, Polska
5 dni temu

Workplace: Wrocław

Ref. number: PL64884617_E3

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Projektowania - Mechanika. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie rozdzielnic NN

Zadania:

  • Projektowanie rozdzielnic NN;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej – konstrukcyjnej wydziałowej;
  • Współpraca z działami produkcji i sprzedaży w zakresie przygotowywanych projektów;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości oraz wysokiej jakość dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie projektów rozdzielnic NN przy użyciu programów AutoCad oraz SolidWorks.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektromechanik lub mechanik);
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu rozdzielnic będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość aparatury łączeniowej niskiego napięcia;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Dobra znajomość AutoCAD;
  • Znajomość programu SolidWorks;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i terminowość;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”