Pracownik magazynowy (m/k)

Gdańsk, pomorskie, Polska
69 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr. ref.: a0t5800000DNlMsAAL

Obowiązki:

  • kompletacja dostaw dla klientów, przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • terminowy wyładunek i załadunek towaru.

Wymagania:

  • dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • przyjazną i rozwojową atmosferę pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.