Koordynator ds. Bezpieczeństwa

Warszawa, mazowieckie, Polska
12 dni temu

Wadwicz Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego klienta - lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres zadań

  • Kontrolowanie, z wykorzystaniem systemów infrastruktury technicznej ochrony mienia, prawidłowości wypełniania przez pracowników i służb technicznych procedur bezpieczeństwa zatwierdzonych dla obiektu
  • Przekazywanie na posterunki ochrony informacji dotyczących wejść do obiektów, realizowanych prac itp.
  • Podejmowanie działań proceduralnych w zakresie występujących na terenie obiektu sytuacji alarmowych, awaryjnych systemów bezpieczeństwa
  • Wystawianie przepustek samochodowych dla uprawnionych osób i ich ewidencjonowanie
  • Realizacja zadań związanych z zapewnieniem wejść na Stacje Bazowe
  • Obsługa serwisu bezpieczeństwa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektronika, informatyka, telekomunikacja, matematyka, mechanika lub pokrewne
  • znajomość pakietu MS Office
  • preferowane doświadczenie w zakresie projektowania i zarządzania systemami zabezpieczenia technicznego obiektów
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność rozwiązywanie problemów
  • systematyczność
  • otwartość na nowe doświadczenia i dążenie do własnego rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym, ambitnym zespole
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać poprzez

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.