Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama.

Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

Aktualnie do sieci Groszek poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

Region: kujawsko-pomorskie

Kluczowe zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców do sieci Groszek,
  • Analiza rynku na podległym terenie,
  • Wyszukiwanie i ocena lokalizacji pod kątem potencjału i standardów sieci,
  • Rozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami nt. warunków przystąpienia do sieci,
  • Koordynowanie procesu dostosowania nowego Franczyzobiorcy do standardów sieci, m.in. w zakresie otwarcia sklepu, realizacji zapisów umowy franczyzowej.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać wykształcenie min. średnie,
  • Posiadać doświadczenie na mobilnym stanowisku sprzedażowym w branży FMCG,
  • Znać rynek sieci franczyzowych,
  • Być nastawiony na realizację celów przynoszących wysokie wynagrodzenie,
  • Samodzielnie działać i dobrze organizować pracę własną,
  • Wykazywać się inicjatywą i być operatywny w działaniu
  • Posiadać wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • Dobrze znać pakiet MS Office,
  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon,
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, karty fitness, pikniki rodzinne, kolonie dla dzieci itp).

KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „APLIKUJ” OZNACZA, ŻE WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB OBECNEGO JAK I PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACJI, PROWADZONYCH PRZEZ EUROCASH S.A. ZGODNIE Z POSTANOWIENIAMI USTAWY Z 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (T.J. DZ. U. Z 2002 R., NR. 101, POZ. 926 ZE ZM.). PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, W KAŻDEJ CHWILI PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DO WGLĄDU DO DANYCH, ICH POPRAWIANIA LUB USUNIĘCIA. ŻĄDANIE USUNIĘCIA DANYCH OZNACZA REZYGNACJĘ Z DALSZEGO UDZIAŁU W PROCESACH REKRUTACJI I SPOWODUJE NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIE TWOICH DANYCH. JEŻELI NIE WYRAŻASZ TAKIEJ ZGODY, PROSIMY, ABYŚ NIE KLIKAŁ TEGO PRZYCISKU.