Operator maszyn produkcyjnych

Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
26 dni temu

Workplace: Aleksandrów Łódzki

Region: łódzkie

Ref. number: PL66268006_E3

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych.

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy maszynach w ruchu- warunek konieczny;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 6- 14, 14- 22, 22- 6) od poniedziałku do piątku;
  • Chęć długofalowej współpracy.

Informacje dodatkowe

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z ABB;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
  • Bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.