Płatny staż w dziale Komunikacji Wizualnej i Wystawiennictwa

Warszawa, mazowieckie, Polska
19 dni temu

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 330547BR

O Tobie:

· Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat studiów,(grafika, architektura wnętrz lub wystawiennictwo)
· Interesujesz się projektowaniem graficznym lub projektowaniem wnętrz lub wystawiennictwem.
· Znasz programy komputerowe (na poziomie podstawowym) np. InDesign, SketchUp, AutoCAD lub chętnie nauczysz się ich obsługi,
· Cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność oraz sprawnie i terminowo realizujesz powierzone zadania,
· Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym,
· Jesteś dostępna/-y w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo,
· Branża wyposażenia wnętrz jest ci bliska.

Zadania jakie chcemy Ci powierzyć:

· Będziesz obserwować i wspierać proces tworzenia komunikacji wizualnej na zewnątrz i wewnątrz sklepu,
· Będziesz współtworzyć aranżacje wnętrz i ekspozycje dla klientów sklepu IKEA w Jankach
· Dowiesz się jak uczynić wnętrza inspirującymi tak aby odpowiadały potrzebom klientów.
· Będziesz mieć możliwość uczestnictwa w codziennych pracach całego zespołu Komunikacji Wizualnej i Projektowania Wnętrz poznając specyfikę branży i rynku w praktyce.

Oferujemy:

· 3-6 miesięczny, płatny staż w sklepie IKEA w Jankach k. Warszawy,
· Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią,
· Opiekę doświadczonych mentorów,
· Uczestnictwo w ciekawych zadaniach i projektach, które zmieniają firmę oraz branżę,
· Możliwość zdobycia wiedzy o zasadach tworzenia komunikacji wizualnej w sklepie zgodnie ze specyfiką branży.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi