w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 193 dni temu

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k.

z siedzibą w Rzeszowie poszukuje na stanowisko

Aplikant radcowski/adwokacki
odbywający I lub II rok aplikacji

Miasto: Rzeszów

Region: podkarpackie

Wymagania:

 • doświadczenie w pracy w kancelarii prawniczej,
 • doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych,
 • bardzo dobra znajomość przepisów prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa procesowego, prawa cywilnego, zwłaszcza z zakresu zobowiązań,
 • odpowiedzialność, skrupulatność oraz umiejętność pracy w zespole,
 • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, jak również chęć stałego poszerzania zdobytej wiedzy,
 • analityczny sposób myślenia oraz umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
 • terminowość, dbałość o najwyższą jakość realizowanych projektów,
 • doskonała umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

 • dobre warunki finansowe,
 • możliwość rozwoju oraz zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego,  
 • możliwość pracy w zespole składającym się z doświadczonym radców prawnych i adwokatów,
 • stabilizację i możliwość realizacji ambicji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z CV
oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

O przyjęciu będzie decydować postępowanie kwalifikacyjne (rozmowa wstępna).
Kancelaria zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych osób aplikujących:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k., ul. Mochnackiego 25/3, 35-016 Rzeszów. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do rozpatrzenia złożonej aplikacji w toku procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, jak również (w sytuacjach, gdy jest to dopuszczalne w świetle przepisów prawa) do; ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt mailowy pod adresem - administracja@kancelaria-rzeszow.com

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zależności od wyrażonej przez Panią/Pana zgody przez okres niniejszego procesu rekrutacyjnego albo w okresie 24 miesięcy od zakończenia niniejszego procesu rekrutacji, lub do cofnięcia przez Panią/Pana zgody do ich prztwarzania. Prosimy zatem o dopisanie stosowanej klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb realizacji niniejszego procesu rekrutacji”.

lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji, jak również kolejnych procesów rekrutacji na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Praca w mieście