Kierownik Zarządzania Kategorią Pieczywo

To ogłoszenie wygasło

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Kluczowe zadania:

  • Odpowiedzialność za kategorię pieczywo,
  • Ścisła współpraca z Senior Category Managerem,
  • Negocjowanie umów, warunków handlowych, dostaw z producentami, dostawcami,
  • Współpraca z klientami i kierownikami sklepów,
  • Opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie działań dotyczących projektu ze sklepami, (planogramy, komunikacja marketingowa, inne),
  • Wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych, analiza wskaźników sprzedażowych,
  • Koordynowanie zadań i współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy, oraz firmami zewnętrznymi,
  • Praca w oparciu o system SAP: listowanie produktów, tworzenie raportów, prognozowanie,
  • Przygotowywanie raportów tygodniowych i miesięcznych w oparciu o różne dane, analizy,
  • Przygotowywanie prezentacji w Power Point,
  • Śledzenie trendów rynkowych kategorii i rekomendacje biznesowe.

Idealny Kandydat powinien:

  • Posiadać min. 2-3 lat doświadczenia w roli kupca/ negocjatora / handlowca w kategorii pieczywo,
  • Posiadać umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych,
  • Biegle obsługiwać pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
  • Mieć bardzo wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i komunikacyjne,
  • Być samodzielny,
  • Być zorientowany na wyniki, odpowiedzialny i skuteczny w działaniu,
  • Posiadać zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju,
  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją,
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • #BARDZO bogaty pakiet benefitów,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon).

KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „APLIKUJ” OZNACZA, ŻE WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB OBECNEGO JAK I PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACJI, PROWADZONYCH PRZEZ EUROCASH S.A. ZGODNIE Z POSTANOWIENIAMI USTAWY Z 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (T.J. DZ. U. Z 2002 R., NR. 101, POZ. 926 ZE ZM.). PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, W KAŻDEJ CHWILI PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DO WGLĄDU DO DANYCH, ICH POPRAWIANIA LUB USUNIĘCIA. ŻĄDANIE USUNIĘCIA DANYCH OZNACZA REZYGNACJĘ Z DALSZEGO UDZIAŁU W PROCESACH REKRUTACJI I SPOWODUJE NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIE TWOICH DANYCH. JEŻELI NIE WYRAŻASZ TAKIEJ ZGODY, PROSIMY, ABYŚ NIE KLIKAŁ TEGO PRZYCISKU.