w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Menedżer Zarządzający Projektem e-dziennik

Warszawa, mazowieckie, Polska
168 dni temu

To ogłoszenie wygasło 132 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.


Menedżer Zarządzający Projektem e-dziennik

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

 • zarządzanie projektem rozwojowym dla branży oświatowej (e-dziennik) oraz tworzenie strategii rozwoju sprzedaży powierzonego produktu,
 • współpraca przy opracowaniu strategii marketingowej projektu (kampanie reklamowe, materiały informacyjne),
 • odpowiedzialność za analizowanie wyników sprzedaży produktu, proponowanie zmian modyfikujących oraz dbanie o jego rentowność,
 • kierowanie pracą podległego zespołu projektowego,
 • monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji,
 • współpraca z partnerami biznesowymi (m.in. dostawcy usług IT) pod kątem wdrożenia oraz optymalizacji systemowych,
 • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz Zarządu.

Oczekujemy:

 • min. 3-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów,
 • doświadczenia na podobnym managerskim stanowisku,
 • wykształcenia wyższego (mile widziane zarządzanie),
 • samodzielności, inicjatywy i zaangażowania,
 • zdolności analitycznych oraz umiejętności wyciągania wniosków,
 • mile widziana znajomość środowiska oświaty,
 • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji,
 • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki do teatru, kina oraz na stacje paliw,
 • niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość korzystania z samochodu służbowego,
 • biuro w dogodnej lokalizacji: znajdujemy się na Powiślu przy II linii metra.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. z siedzibą w Warszawie (00-379), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 („NAU S.A.”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez NAU S.A. obecnej rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAU S.A.

Aplikuj teraz

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
 2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email nau@nau.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 3. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iodo@nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 4. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu:

– rekrutacji - podstawą przetwarzania danych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przez zawarciem umowy,

– ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją, – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń.

 1. Administrator przestanie przetwarzać dane po zakończeniu rekrutacji oraz przedawnieniu roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją.
 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy o pracę lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

 1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.

Praca w mieście