w aktówce

To ogłoszenie wygasło

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy z branży automatyki, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Team Leader

TL_1018_WA_WAI

Miejsce pracy: Wałbrzych

Team Leader

Miasto: Wałbrzych

Region: dolnośląskie

Numer ref.: TL_1018_WA_WAI

 Opis stanowiska:

  • aktywne zarządzanie i realizacja projektów technicznych,

  • tworzenie harmonogramów,

  • kontrola i rozliczanie pracy zespołu oraz podwykonawców,

  • odpowiedzialność za realizację projektów,

  • budowanie relacji w zespole oraz motywowanie członków zespołu,

  • wsparcie merytoryczne członków zespołu,

  • współpraca z Działem Sprzedaży przy przygotowywaniu ofert dla klientów.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Automatyka, Elektryka, Mechatronika, Budowa maszyn i pokrewne),

  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarach automatyki,

  • biegła znajomość dokumentacji technicznej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • dużą ilość szkoleń wewnętrznych (z możliwością otrzymania certyfikatów),

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • elastyczne godziny pracy,

  • kontakty z najnowszymi, światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle,

  • kartę Multisport.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.