w aktówce

To ogłoszenie wygasło 238 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

 

 Praca z ludźmi to Twoja pasja?

Jesteś Leaderem z prawdziwego zdarzenia?

Posiadasz doświadczenie kierownicze w agencji pracy?

Kręci Cię praca w sprzedaży?

 

Pełna wyzwań praca czeka na Ciebie!

 

Mamy przyjemność ogłosić nabór na stanowisko:

 

 

Recruitment & Operations Manager

Region: mazowieckie

Nr ref.: KB/10/18

Będziesz odpowiedzialny/-a za:

 • Koordynowanie i nadzorowanie działań biura w zakresie procesów realizacji zamówień, rozwoju współpracy z klientami, czynności administracyjnych oraz wyznaczanie zadań pracownikom oddziału
 • Tworzenie strategii rozwoju oddziału
 • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu
 • Utrzymywanie regularnych kontaktów oraz budowanie długofalowych relacji z klientami oraz potencjalnymi klientami, celem zapewnienia wykorzystania całego potencjału biznesowego klienta
 • Pozyskiwanie nowych Klientów w ramach sprzedaży usług HR
 • Monitorowanie rentowności oddziału
 • Dbałość o poprawność i terminowość przesyłanych raportów i informacji

 

Nasze wymagania:

 • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmach doradztwa personalnego / agencjach pracy jako warunek konieczny
 • Wykształcenie wyższe
 • Doświadczenie  w zarządzaniu zespołem
 • Znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz przepisów prawa pracy
 • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
 • Zdolności sprzedażowe
 • Umiejętności analityczne
 • Wysoka orientacja na realizację celów i jakość pracy
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
 • Czynne prawo jazdy

 

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód)
 • Kompleksowy pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, wolny dzień w dniu urodzin i inne.)
 • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, jednej z największych na świecie firm świadczącej usługi z zakresu konsultingu, outsourcingu i nowoczesnych technologii
 • Nowoczesne biuro i dogodną lokalizację

 

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą opcji APLUIKUJ wraz z niniejszą klauzulą.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj tutaj!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez spółki powiązane z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Obowiązek informacyjnyNiniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej. I. Administrator danych osobowych GI GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 jest Administratorem Twoich danych osobowych. II. Inspektor Ochrony Danych Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przy mocy adresu e-mail: rodo@gigroup.com lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt I.

Praca w mieście