Minol Zenner jest jedna z wiodących firm na świecie w dziedzinie podzielników ciepła, liczników wody i ciepła i aktywnie działająca na rynku polskim od 25 lat. Minol jako usługodawca rozlicza w cyklu rocznym koszty energii cieplnej i wody  na podstawie indywidualnych zużyć. Przy użyciu najnowszej technologii LoRaWAN firma Minol oferuje internetowe rozwiązania i aplikacje dla użytkowników końcowych, zarządców nieruchomości, dostawców energii i miast

Do działu sprzedaży na rynku polskim poszukujemy:

Kierownika Działu Sprzedaży

Zadania:

  • odpowiedzialność za osiągnięcie celów sprzedażowych w poszczególnych obszarach biznesowych
  • badanie i analiza rynku
  • budowanie i wzmacnianie relacji z klientami
  • wdrażanie koncepcji i strategii sprzedażowych
  • wprowadzenie na rynek nowych produktów
  • jako gracz zespołowy będziesz kierować wewnętrznym zespołem sprzedaży (6) oraz grupą  przedstawicieli handlowych (10)

Wymagane umiejętności:

  • ukończone studia techniczne lub pokrewne
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą usług i produktów
  • doświadczenie w sprzedaży w branży mieszkaniowej i instalacyjnej: SM, WM, TBS, Developer, firmy instalacyjne, hurtownie
  • spójny i zorientowany na wyniki styl zarządzania
  • znajomość zarządzania sprzedażą w oparciu o dane sprzedażowe
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

Nasza oferta:

  • ciekawy obszar odpowiedzialności z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi
  • system wynagrodzeń oparty na wynikach
  • auto służbowe
  • intensywny pakiet szkoleń
  • umowa o pracę na czas nieokreślony  (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:30 – 8:30)
  • karta Multisportu na korzystnych warunkach
  • praca w budynku  dobrze skomunikowanym z resztą miasta
  • fundusz socjalny
  • imprezy i spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać  na adres:
Minol ZENNER Sp. z o.o.,
www.minol-zenner.pl
ul. Limanowskiego 179, 91-340 Łódź
lub

Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Minol Zenner sp.z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Limanowskiego 179. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.