(Junior) Digital Manager

Warszawa, mazowieckie, Polska
wczoraj

To ogłoszenie wygasło

Polska, Warszawa 31210/001 Permanent

Obecnie do zespołu marketingu poszukujemy osoby na stanowisko (Junior) Digital Managera, który będzie odpowiedzialny za generowanie sprzedaży online. Jest to samodzielna rola z bezpośrednią linią raportowania do Dyrektora Marketingu.

Podsumowanie / Job summary:

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja finansowa posiadająca stabilną sytuację na rynku oraz kanał sprzedaży online.

Opis stanowiska / Job description:

* Wdrażanie nowych inicjatyw w sprzedaży online w oparciu o nowe technologie i możliwości
* Koordynowanie działań marketingowych z punktu widzenia efektywnego wykorzystania ruchu do wymiernych efektów biznesowych m.in. poprzez kanały SEM, SEO, programy partnerskie, email marketing, mobile marketing, media społecznościowe i inne
* Przyciąganie nowych użytkowników, zatrzymywanie aktualnych użytkowników oraz aktywowanie istniejących klientów
* Prowadzenie kampanii x-sell oraz sprzedażowych w celu zwiększenia konwersji z ruchu na stronie na sprzedaż
* Nadzorowanie i usprawnianie sprzedaży w kanale affiliates w tym modelowanie wynagrodzenia dla partnerów
* Przygotowywanie raportów dotyczących: prowadzonych działań, ruchu na stronie
* Przygotowywanie analiz w zakresie sprzedaży online w oparciu o dostępne narzędzia (Google Analytisc)
* Ciągła optymalizacja działań w celu uzyskania jak najlepszych wskaźników konwersji oraz zadowolenia użytkowników
* Współpraca z zewnętrznymi partnerami oraz centralą firmy
* Raportowanie do Dyrektora Marketingu

Kogo szukamy / Profile description:

* Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte najchętniej w sektorze bankowym lub pożyczek konsumenckich
* Wykształcenie wyższe - preferowane Marketing, Zarządzanie
* Bardzo dobra znajomość narzędzi tj. Google Analytics, Double Click, AdWords, Google Tag Manager
* Wiedza z obszaru UX na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych
* Orientacja na sprzedaż oraz bardzo dobre umiejętności analityczne
* Umiejętność pracy w napiętych terminach z zachowaniem dobrej jakości rezultatów
* Chęć i zapał do podejmowania codziennych wyzwań
* Umiejętność pracy w zespole
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny

Oferujemy / We offer:

* Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji z sektora fin-tech
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Praca w bliskiej odległości od Centrum Warszawy (bliska Wola), tuż przy metrze

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page