Specjalista ds. marketingu internetowego/SEO

Kraków, małopolskie, Polska
28 dni temu

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Profil pracownika:

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań optymalizacyjnych SEO (onsite i offsite)
  • Praktyczna wiedza na temat procesu pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google
  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji contentu / SEO copywriting
  • Łatwość pisania tekstów marketingowych, tzw. „lekkie pióro”
  • Zaawansowana znajomość Google Analytics, Tag Manager, Search Console
  • Co najmniej podstawowa znajomość HTML
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach CMS
  • Swobodne posługiwanie się angielskim – konieczne
  • Dobre predyspozycje analityczne

Obowiązki:

  • Analiza stron internetowych pod kątem SEO i rekomendacje usprawnień (weryfikacja jakości tekstów i aktualności informacji)
  • Przeprowadzanie audytów SEO i ich wdrażanie na stronach www firmy
  • Inicjatywa w zakresie nowych pomysłów na rozwój SEO / content marketingu
  • Praca w systemie CMS – redakcja i optymalizacja treści na stronie www
  • Wspomaganie procesu tworzenia i promocji contentu
  • SEO link building
  • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań (Google Analytics)
  • Koordynacja współpracy z dostawcami usług SEO/PPC

Oferujemy:

  • Szereg intensywnych szkoleń produktowych
  • Szansę realizacji ciekawych projektów marketingowych w sektorze finansowym
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl  oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i  przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.