Konstruktor Automatyk (absolwent bez doświadczenia)

Świdnica, dolnośląskie, Polska
45 dni temu

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta – producenta maszyn  – poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miasto: Świdnica

Region: dolnośląskie

Numer ref.: KM_1018_ŚWI_WAI

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale budowy maszyn.
  • Projektowanie instalacji elektrycznych oraz oprogramowania systemów automatyki.
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej.
  • Uczestnictwo w uruchamianiu maszyn zarówno w firmie, jak i u Klienta.
  • Uczestnictwo w procesie negocjacji cen.
  • Współpraca z innymi pracownikami firmy.

Opis wymagań:

  • Wykształcenie kierunkowe (mechanika, budowa maszyn, automatyka i pokrewne).
  • Mile widziani absolwenci (doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość zasad tworzenia instalacji elektrycznych oraz katalogów podzespołów do budowy maszyn.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i programowania sterowników PLC.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Poznanie kultury pracy w renomowanych firmach w kraju i za granicą.
  • Miłą atmosferę pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.