Kierownik ds. kontroli jakości

Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
23 dni temu

COMgraph Sp. z o.o.

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, druków transakcyjnych dla klientów instytucjonalnych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego. Szukamy kompetentnej osoby, która zajmie się zapewnieniem jakości w oparciu o stale udoskonalany Zintegrowany System Zarządzania

Miasto: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w trzech lokalizacjach. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w kształtowaniu i rozwoju naszej firmy. Podstawą działania naszych zakładów produkcyjnych jest przestrzeganie zasad i procedur w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi. W związku z tym poszukujemy właściwego kierownika, który zadba o to, aby nasze zespoły działały niezawodnie oraz osiągały wysokie wyniki.

Rola i obowiązki:

  • zarządzanie kontrolą jakości w trzech zakładach produkcyjnych oraz współpraca z kierownikami w celu lepszego przekazywania wszelkich zasad związanych z dyscypliną dotyczącą procesów
  • dbanie o skuteczną analizę kluczowych wskaźników jakości w systemie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym
  • zapewnienie kierownictwu informacji zwrotnych na temat oceny jakości
  • zdobywanie wiedzy w zakresie głównych procesów obowiązujących w zakładach produkcyjnych oraz obsługi sytuacji wyjątkowych - dbanie o to, by na wszystkich zmianach i we wszystkich zakładach przestrzegano dyscypliny dotyczącej procesów
  • tworzenie i modyfikowanie procedur jakościowych i nadzór nad ich przestrzeganiem
  • identyfikowanie źródeł niedoskonałości poprzez analizę przyczyn i skutków
  • ocenianie i analizowanie skarg klientów oraz wszelkich nieprawidłowych danych i opracowywanie odpowiednich planów działania w celu zmniejszenia ryzyka zaistnienia takich sytuacji w przyszłości
  • współpraca z kierownikami w celu ustalenia i zrozumienia kluczowych projektów, inicjatyw oraz udoskonaleń systemu, a także w celu ustalenia, kształtowania i stosowania zasad oraz procedur dotyczących zapobiegania stratom
  • udział w ogólnofirmowych inicjatywach dotyczących zapewniania jakości.

Podstawowe wymagania:

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w zapewnianiu jakości; praktyczna znajomość zasad, procedur, metod i narzędzi stosowanych w zarządzaniu jakością w firmie produkcyjnej, doświadczenie w przeprowadzaniu audytów
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność koncentracji, rozwiązywania problemów oraz ustalania priorytetów w złożonym środowisku
  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • potwierdzone solidne umiejętności zarządzania czasem oraz organizacji zadań, a także gotowość do pracy w oparciu o nieregularny grafik
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje w wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, paczki dla dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule prosimy wpisać “Kierownik ds kontroli jakości”.

Administratorem danych osobowych jest COMgraph Sp. z o.o. ul. Goleniowska 55c, 70-847 Szczecin NIP 851-10-18-057. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.