Pracownik produkcji/ monter w Centrum Szczecina

Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
3 dni temu

Miejsce pracy: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień
  • montaż podzespołów elektrycznych
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi
  • dbałość o wysoką jakość produktów

 Wymagania:

  • zdolności manualno-techniczne
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • pracę w systemie I-zmianowych 7-15 w Centrum Szczecina
  • pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilne zatrudnienie

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie