Młodszy specjalista ds. administracji

Warszawa, mazowieckie, Polska
23 dni temu

Oferujemy:

  • Atrakcyjną lokalizację na zielonym Powiślu (metro Centrum Nauki Kopernik)
  • Umowę o pracę
  • Strefę relaksu w przyjemnej przestrzeni
  • Elastyczny czas pracy
  • Płatny program poleceń pracowników
  • Strefę dla rowerzystów (parking, szatnie, prysznice)
  • Kafeterię benefitów
  • Medicover i ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje sportowe (biegowa, koszykówki)

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz umiejętności planowania i organizacji
  • Masz minimum rocznego doświadczenia w pracy związanej z administracją
  • Zapewniasz komunikatywność w ramach wsparcia pracowników w bieżących sprawach administracyjnych
  • Dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności word, exel, power point)
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Opieka administracyjna nad placówkami firmy na terenie Polski
  • Współpraca z dostawcami, w tym m.in. opieka nad umowami i udział w przetargach
  • Przygotowanie okresowych statystyk i zestawień
  • Inne zadania administracyjne

Poznaj nas lepiej!

Dołącz do nas!

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa. Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail info@nn.pl lub pod numerem telefonu: 801 20 30 40.