Validation Test Engineer (Electronics)

Śląskie, śląskie, Polska
21 dni temu

Polska, Śląskie 31414/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży automatyki domowej z okolic Katowic, która zapewnia swoim odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania. Z racji na dynamiczny rozwój organizacji firma poszukuję ambitnych osób, które zasilą wewnętrzne laboratorium elektroniczne. Firma gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, a pracownikom atrakcyjne miejsce pracy.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Validation Test Engineer (Electronics) będzie pracowała w środowisku międzynarodowym

oraz będzie miała istotny udział w funkcjonowaniu laboratorium R&D w Polsce.

Opis stanowiska / Job description:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przeprowadzanie testów nowych lub istniejących produktów w zakresie elektroniki;
  • Zapewnienie dostępności niezbędnych narzędzi i planów walidacji;
  • Przeprowadzenie testów zgodnie ze standardami (safety/wymogi wewnętrzne/EMC)
  • Analiza wyników i wprowadzanie udoskonaleń
  • Tworzenie raportów po zakończeniu testów

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (elektronika, elektrotechnika lub pokrewne);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w laboratorium);
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i elektrycznych;
  • Znajomość języka angielskiego - minimum poziom B1;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, współpracę z europejskimi laboratoriami i centrami R&D;
  • Udział w rozwoju działu R&D w Polsce;
  • Praca w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page