Flow Technics Sp. z o.o. Złocieniec

to inżynierska firma produkcyjno-handlowa, działająca na rynku krajowym i zagranicznym
w zakresie urządzeń i armatury dla autocystern i baz paliw.

ZATRUDNIMY

inżyniera mechanika

na stanowisko

Młodszy Konstruktor / Projektant

Miejsce pracy: Złocieniec
Region: zachodniopomorskie

wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat.B,
  • mile widziani również młodzi po studiach.

zakres obowiązków:

  • projektowanie (CAD, 2D, 3D)
  • tworzenie dokumentacji  technicznych,
  • nadzór nad realizacją projektów,
  • wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne.

Oferujemy ciekawą, niebanalną pracę z szerokimi perspektywami rozwojowymi.

Dzwonić: Pn.÷Pt. w godz. 800÷1600,
tel. 094/367-34-07  fax. 094/367-34-57,   www.flowtechnics.pl, e-mail: info@flowtechnics.pl