Zastępca Głównej Księgowej

Tarnów, małopolskie, Polska
24 dni temu

Miejsce pracy: Tarnów

Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • przygotowywanie bilansu, RZiS, raportów oraz sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań GUS i inne,
  • nadzór nad przestrzeganiem dokumentów finansowych i księgowych
  • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej
  • inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi wydziałami
  • wycena kontraktów długoterminowych
  • zarządzanie podległym zespołem
  • sporządzanie dokumentacji Polityki rachunkowości i innych

Poszukiwane kompetencje:

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości w tym MSR, MSSF
  • umiejętność obsługi programu ENOVA - mile widziana
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • aangażowanie w wykonywane obowiązki
  • sumienność, rzetelność bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość tematyki z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność wykonywania sprawozdań finansowych wg MSR
  • umiejętność wycen kontraktów długoterminowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w kontaktach z US

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • szkolenia
  • pakiet socjalny

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.