Alior Leasing to najbardziej dynamiczna spółka leasingowa na polskim rynku, która w zaledwie rok awansowała do dziesiątki największych firm finansujących zakup pojazdów.

Po spektakularnym wzroście sprzedaży w 2017 roku robimy następny krok, aby stać się czołową firmą w branży.

Masz doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych, motywację i chęć tworzenia innowacji?! Mamy dla Ciebie miejsce w najlepszym zespole leasingowym w Polsce.
Podejmij wyzwanie!

Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Oddziału Alior Leasing

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i zarządzanie podległym zespołem oraz pracą Oddziału;
  • skuteczne zarządzanie sprzedażą – realizacja otrzymanych celów sprzedażowych i jakościowych;
  • aktywne wspieranie podległych pracowników w realizacji stawianych celów sprzedażowych;
  • pozyskiwanie do współpracy dealerów samochodowych i dostawców maszyn i urządzeń;
  • bezpośredni kontakt i obsługa kluczowych klientów lub dostawców;
  • rekrutacja pracowników do Oddziału.

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży usług finansowych (praca w instytucjach finansowych: firmy leasingowe, bankowe, kredytowe, ubezpieczeniowe)
  • dobra znajomość rynku samochodowego lub określonej grupy dostawców;
  • umiejętność budowania relacji biznesowych;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (dodatkowy atut).

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie).