PSD, czyli Partnerski Serwis Detaliczny S.A., to spółka należąca do Grupy Eurocash, powołana do działania na rzecz spółdzielni spożywców, rozwijająca ogólnopolską sieć sklepów spożywczych GAMA.

W związku z intensywnym rozwojem sieci poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Specjalista ds. Ekspansji

Region: pomorskie

Kluczowe zadania:

  • pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców do sieci PSD
  • analiza rynku na podległym terenie
  • wyszukiwanie i ocena lokalizacji pod kątem potencjału i standardów sieci
  • rozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami nt. warunków przystąpienia do sieci
  • koordynowanie procesu dostosowania nowego Franczyzobiorcy do standardów sieci, m.in. w zakresie otwarcia sklepu, realizacji zapisów umowy franczyzowej

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie min. średnie
  • posiadać doświadczenie na mobilnym stanowisku sprzedażowym w branży FMCG
  • znać rynek sieci franczyzowych
  • być nastawiony na realizację celów przynoszących wysokie wynagrodzenie
  • samodzielnie działać i dobrze organizować pracę własną
  • wykazywać się inicjatywą i być operatywny w działaniu
  • posiadać wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
  • dobrze znać pakiet MS Office
  • posiadać czynne prawo jazdy kat. B

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon