KIEROWNIK DS. AKWIZYCJI

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Twoje zadania:

  • Wyszukiwanie lokalizacji pod budowę nowych sklepów
  • Zawieranie umów związanych z kupnem i sprzedażą obiektów, a także administrowanie poszczególnymi jednostkami w danym regionie
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu i kupna
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z podmiotami działającymi na lokalnych rynkach nieruchomości

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: nieruchomości, prawo, ekonomia, budownictwo, geodezja)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości i inwestycji
  • Wiedza z zakresu nieruchomości i inwestycji, prawa administracyjnego, ekonomii
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego na poziomie min. A2

Oferujemy

Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
Umowę o pracę
na 12 miesięcy
bez okresu próbnego
Bezpłatna, prywatną opieke medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie
na życie
Kartę
Multisport
Bony na święta
i paczki
dla dzieci
Możliwości rozwoju
Samochód służbowy

Katowice    APLIKUJ