Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która dołączy do działu IT na stanowisku:

Specjalista w dziale IT

Miejsce pracy: Krępice (powiat Średzki)

Region: dolnośląskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie /umowa o pracę
  • szkolenia i kursy językowe
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • kartę Multisport i bilety do kina
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia
  • grupowego i prywatnej opieki medycznej

Główne zadania:

  • administrowanie systemami operacyjnymi Windows Server i Linux/Unix w szczególności CentOS
  • administrowanie serwerami aplikacyjnymi, szukanie błędów aplikacji na podstawie logów
  • zarządzanie infrastrukturą sieciową Cisco
  • rozwiązywanie zaawansowanych problemów
  • administracja serwerami WWW,SMTO,SQL,DNS,DHCP
  • konfiguracja oraz zarządzanie urządzeniami IOT
  • utrzymywanie oraz aktualizacja programów kadrowo-płacowych
  • zarządzanie oraz konfiguracja urządzeń iOS
  • instruktaż, szkolenie i pomoc użytkownikom w zakresie
  • eksploatacji systemów informatycznych i urządzeń komputerowych
  • nadzór nad sprawnym działaniem telefonów
  • wdrażanie oprogramowania oraz nowych rozwiązań IT

Oczekujemy:

  • b. dobrej znajomości systemów Linux
  • znajomości usług katalogowych LDAP/Active Directory
  • znajomości SCCM
  • znajomości technik wirtualizacyjnych Vmware
  • znajomości warstw sieciowych L2-L7
  • praktycznej znajomości podstawowych protokołów sieciowych oraz standardu 802.1q
  • min rocznego doświadczenia na stanowisku samodzielnego specjalisty lub pokrewnym
  • znajomości j. niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację z działem IT w Niemczech
  • prawa jazdy kat. B

Aplikacje (CV i list motywacyjny)
z nazwą stanowiska w tytule maila prosimy przesłać
za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że:

1. Administratorem Danych Osobowych jest Schumacher Packaging z siedzibą
Krępice, ul. Wrocławska 66,55-330 Miękinia, Tel: 71 39 77 100,
adres email: wroclaw@schumacher-packaging.com

2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko młodszy specjalista ds. eksportu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

3. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za Pani/Pana dodatkową zgodą w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Może Pani/Pan w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Schumacher Packaging Sp. z o.o., z siedzibą w Krępice, ul. Wrocławska 66, 55-330 Miękinia na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.