Masz pierwsze doświadczenie w administrowaniu aplikacjami i chcesz rozwijać umiejętności przy systemach bankowości internetowej, z której na co dzień korzystają miliony użytkowników? A może chcesz pracować na rozwiązaniach, usprawniających pracę kilkuset banków w Polsce?

Administrator aplikacji

Miejsce pracy: Rzeszów

Region: podkarpackie

Czym będziesz się zajmować?

  • Administrowaniem aplikacjami dla sektora bankowego
  • Instalacją nowych wersji i poprawek aplikacji
  • Zarządzaniem uprawnieniami/usługami
  • Monitoringiem aplikacji
  • Obsługą awarii, incydentów i problemów w aplikacjach
  • Współtworzeniem dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy obszaru utrzymania aplikacji
  • Uczestnictwem w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych np. JBoss
  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Unix/Linux na poziomie użytkownika/konsoli
  • Podstawy SQL-a, umiejętność tworzenia zapytań

Mile widziana będzie:

  • Znajomość serwerów www Apache
  • Znajomość serwerów WebLogic lub WebSphere

Benefity

  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Owocowe poniedziałki

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.