Product Manager (branża kosmetyczna)

Warszawa, mazowieckie, Polska
42 dni temu

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, producenta kosmetyków profesjonalnych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: PM_1118_WAR

Opis stanowiska:

  • planowanie, kontrolowanie i realizowanie projektów marketingowych na podstawie badań rynku i oczekiwań Klienta,
  • opracowywanie adekwatnych strategii marketingowych rozwoju produktu,
  • monitoring konkurencji, analiza rynku kosmetyków,
  • przygotowanie materiałów promocyjnych dla Klientów oraz materiałów szkoleniowych (prezentacje, schematy, rysunki) dla Handlowców,
  • analiza działań marketingowych,
  • dobór odpowiednich narzędzi marketingu mix ze względu na realizację celów,
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi, Działem Sprzedaży oraz Działem Logistyki,
  • tworzenie strategii sprzedaży, polityki cenowej oraz budżetu promocyjnego.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe: Kosmetologia, Przemysł Farmaceutyczny i Kosmetyczny, Chemia Kosmetyczna,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu i planowaniu strategii marki dermokosmetyków, kosmetyków,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia),
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • indywidualne podejście do każdego pracownika, coaching, spotkania integracyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód,
  • bogaty pakiet benefitów.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.