GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla Klienta w środkowo-wschodnich Niemczech kandydatów na stanowisko :

Monter z umiejętnościami spawania

Miejsce pracy: Okolice Drezna , Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: 100/MONLRT/DE/18

Opis stanowiska pracy :

- montaż łopat budowlanych według rysunku technicznego

- puktowe spawanie pojedyńczych części w całość

Wymagania :

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- doświadczenie w pracy jako monter lub spawacz

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- zdolności manualne i technicznego

- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się

Oferujemy:

- wynagrodzenie miesięczne 1700,00 Euro netto

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

 Mile widziane:

- posiadanie samochodu osobowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.