GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta na terenie południowo-zachodnich Niemiec w okolicach Stuttgartu kandydatów na stanowisko:

Pracownik kontroli jakości

Miejsce pracy: Okolice Stuttgartu , Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: 103/PRKJ/DE/18

Główne zadania:

- wzrokowa kontrola  jakości części silników  samochodowych

- wyszukiwanie błędów

- drobne prace naprawcze

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

- gotowość do pracy zmianowej

- dobry wzrok, oraz stan zdrowia

 - własny samochód

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- zdolności manualne i techniczne

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 9,49 € /godz. brutto

- dieta 1,00 €/ godz netto dla osób ze znajomością j. niemieckiego

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę z polską agencją na niemieckich warunkach

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.