Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu  IT i realizacji projektów informatycznych; 500 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 5 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017 w Polsce (wg. Computerworld- TNS)

Zobacz co się u nas dzieje na:

Kierownik Projektu

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Kilka słów o projekcie:

System identyfikacji elektronicznej, który umożliwia polskiemu obywatelowi logowanie w usługach elektronicznych państw członkowskich UE.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i kierowanie realizacją dużych projektów informatycznych
  • Zarządzanie projektem zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu
  • Koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu projektowego
  • Monitorowanie i kontrola prac projektowych
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym
  • Zarządzanie zmianami do planu bazowego projektu
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Nadzorowanie prac kilkuosobowego zespołu projektowego oraz pośrednio – kilkudziesięcioosobowego zespołu dostawcy
  • Tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości
  • Cykliczne raportowanie statusu prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie (mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów dla sektora publicznego)
  • Zarządzanie co najmniej 2 projektami o budżecie ponad 1 mln PLN każdy potwierdzone kontaktem referencyjnym dla każdego z nich
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym (potwierdzona certyfikatem np. PRINCE2, PMP, Agile)
  • Praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania, w tym znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań dla tworzonych systemów informatycznych
  • Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych
  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
  • Umiejętności przywódcze oraz budowania efektywnego zespołu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • Samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • Umiejętności komunikacyjne i gotowość do wystąpień publicznych

Co oferujemy:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)

ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 11-letnie doświadczenie na rynku

ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków

AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach

BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach

ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.