ANDREMA TEX SP. Z O.O.

Andrema Tex Sp. z o.o. zajmująca się logistyką produkcji odzieży wiodących
marek odzieżowych w Polsce i zagranicą, poszukuje pracownika biura i
administracji.
Miejsce pracy: Myślenice, ul. Przemysłowa 2

Pracownik biurowy

Miasto: Myślenice

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków na stanowisku:

• przyjmowanie zleceń od klientów

• wystawianie faktur, dokumentów przewozowych
• księgowanie dokumentów przychodzących
• obsługa recepcji, spotkań wewnętrznych oraz pomoc w organizacji spotkań
firmowych
• zamówienia artykułów biurowych
• obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz nadzór nad obiegiem
dokumentów w oddziale
• współpraca z dostawcami usług
• wsparcie i współpraca z kierownikiem oddziału i pracownikami
• mile widziane inne języki obce niż wymagany, prawo jazdy kat. B

Wymagania:

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

• znajomość j. niemieckiego

• wykształcenie min. średnie
• energia, terminowość oraz dokładność
• komunikatywność, kreatywność
• dobra organizacja i wysoka jakość pracy
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność pracy pod presją
• praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Naszym pracownikom oferujemy:

• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

• dobre warunki wynagrodzenia
• program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy
• przyjazne i komfortowe środowisko pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.