Muhr Transport jest międzynarodową firmą transportową od ponad 70 lat, która obecnie zatrudnia 70 pracowników w Austrii i w Polsce.

Aby wzmocnić nasz zespół w PL-62 Wągrowiec

szukamy na stanowisko:

Kierowca pojazdów ciężarowych

Zadania kierowcy:

  • Prowadzenie nowoczesnych pojazdów marki Scania wraz z naczepami firankami z najwyższą starannością i wydajnością
  • Kierowca jest wizytówką firmy u naszych klientów
  • Załadunek, rozładunek oraz zabezpieczanie towarów
  • Dbanie o pojazd

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E (kod C95)
  • Karta kierowcy
  • Minimum 2 lata doświadczenia w transporcie międzynarodowym
  • Gotowość do systemu pracy 3/1 lub 4/1
  • Zadowolenie z pracy „ON THE ROAD
  • Niezawodność oraz wysoki poziom zaangażowania
  • Przyjazny sposób bycia
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (ale nie jest wymagana)

Oferujemy:

  • Nowy tabor (najnowsze ciagniki siodłowe marki Scania)
  • top wypłacalność (Credireform 175)
  • interesujące kierunki
  • doskonała, pełna szacunku, koleżeńska atmosfera pracy
  • szkolenia
  • dodatkowe premie
  • system 3/1 = ok. 8.500 zl netto
  • system 4/1 = ok 10.000 zl netto

Długa tradycja firmy od 1946r.

Muhr Transport Gesellschaft m.b.H.
Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Kcyńska 108/PL | 62-100 Wągrowiec
T +48 67 2613 694 | F F +48 7672 / 22051 81