Położna / Położny

Warszawa, mazowieckie, Polska
34 dni temu

CM Łukiska

Miejsce pracy: Warszawa

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • masz 3 lata doświadczenia i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • posiadasz uprawnienia do wykonywania badania cytologicznego i dodatkowo jeden z kursów specjalistycznych

Twoje obowiązki:

  • pobieranie cytologii
  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych (np. KTG, leczenie ran, kurs doradztwa laktacyjnego)
  • ścisła współpraca z Lekarzem Ginekologiem
  • przygotowywanie Pacjentki do badań lekarskich
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjentki

Nasza oferta w pigułce:

  • umowę o prace na 24 miesiące na 1/2 etatu
  • po 6 miesiącach możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony
  • możliwość ukończenia dodatkowych kursów na koszt Medicover
  • pięcio etapowa ścieżka rozwoju
  • 12 godzinny system pracy, wolne we wszystkie niedziele i święta
  • pakiet benefitów, który obejmuje m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wiele innych
  • przyjazna atmosfera
Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując
na ogłoszenie
lub pod nr 696-055-197