Projektant Branży Sanitarnej (wodociągowo-kanalizacyjnej)

Miejsce pracy: Wyszków
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej przyłączy i sieci wodociągowo – kanalizacyjnych;
  • Wykonywanie obliczeń technicznych, specyfikacji, przedmiarów i kosztorysów;
  • Wykonywanie rysunków oraz modeli sieci wodociągowo – kanalizacyjnych;
  • Koordynacja międzybranżowa;
  • Weryfikowanie projektów.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w branży sanitarnej;
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji, sieci i przyłączy wodociągowo – kanalizacyjnych;
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy technicznej do opracowywania projektów;
  • Umiejętność weryfikacji dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów;
  • Znajomość Norm i przepisów budowlanych;
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana);
  • Znajomość oprogramowania branżowego – AutoCad, Profil Koordynator, Norma PRO, Pakiet MS Office oraz innych programów wspierających projektowanie instalacji

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szkolenia branżowe i zdobywanie doświadczenia zawodowego w szerokim zakresie;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Dokumenty prosimy składać osobiście, listownie lub drogą e-mailową.

Prosimy o zastosowanie w CV klauzuli dostępnej na naszej stronie internetowej: www.pwikwyszkow.pl – w zakładce „Ogłoszenia” – „Oferty pracy”. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie, ul. Komunalna 1, 07-200 Wyszków.