Pracownik magazynu od 26.11 – wolne na święta

Walsrode, Niemcy
4 dni temu

Miejsce pracy: Walsrode

Region: Cała Polska

Firma:

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się i wiodącej na rynku niemieckim firmie, zajmującej się internetową dystrybucją towarów meblowych i akcesoriów wyposażenia wnętrz. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników do centrum dystrybucyjnego w okolicach Hanoweru (ok. 400km od granicy polsko-niemieckiej).

Zakres zadań:

Do Twoich obowiązków będą należały prace magazynowe – komisjonowanie towarów meblowych oraz przygotowanie ich do wysyłki, ręczny załadunek i rozładunek towarów i praca ze skanerem ręcznym. Obowiązuje system 3-zmianowy.

Jeśli:

  • Jesteś zmotywowany do zdobywania doświadczenia w pracy za granicą,
  • Masz możliwość wyjazdu do Niemiec swoim autem,
  • Możesz rozpocząć pracę od 26.11

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony(z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
  • stawkę 9,49€ brutto oraz dodatek premii dziennej 9-15€ netto w zależności od poziomu znajomości j. niemieckiego
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty,
  • Dopełnienie wszystkich formalności jeszcze przed wyjazdem,
  • Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą,
  • Opiekę Konsultantafirmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

UWAGA: W okresie świątecznym firma zagwarantowała wolne dla pracowników. Istnieje możliwość pobrania zaliczki!!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie