Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IODO)

Warszawa, mazowieckie, Polska
3 dni temu

Polska, Warszawa 31512/001 Permanent

Dla naszego Klienta szukamy Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IODO).

Podsumowanie / Job summary:

Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy dla międzynarodowej firmy, dla którego pozycja IODO będzie wyzwaniem.

Opis stanowiska / Job description:

  • zapewnienie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia zgodności z rozporządzeniem RODO,
  • prowadzenie rejestru czynności przetwarzania oraz rejestru kategorii czynności przetwarzania danych;
  • bieżące wsparcie organizacji w zakresie ochrony danych osobowych,
  • prowadzenie analiz ryzyka w zakresie przetwarzania danych osobowych dla poszczególnych obszarów działań, takich jak marketing, hr czy sprzedaż,
  • opiniowanie umów oraz innych dokumentów w ramach projektów, pod kątem wymagań RODO
  • opracowywanie oraz aktualizowanie procedur dotyczących ochrony danych osobowych,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji z tego zakresu,
  • uczestniczenie w innych projektach związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym,
  • współpracowanie z organem nadzorczym nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz pełnienie funkcję osoby kontaktowej w relacji z organem nadzoru.

Kogo szukamy / Profile description:

* wykształcenie wyższe prawnicze (preferowane: ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo informacji) oraz stosowne kursy i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych,
* co najmniej 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ABI (aktualnie IODO) związanym z ochroną danych osobowych (ze szczególnym uwzględnieniem RODO), oraz obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego lub ochrony informacji,
* praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i nadzorowaniu zmian oraz dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych (przygotowanie, opiniowanie, wdrażanie procedur),
* doświadczenie w pracy projektowej
* wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne ( komunikacja, praca zespołowa, asertywność)
* znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
* bardzo dobra organizacja pracy własnej,
* umiejętność kreatywnego myślenia,
* zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonaniu zleconych zadań,

Oferujemy / We offer:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość zatrudnienia na UoP lub B2B

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page