Specjalista ds. ofertowania w branży sanitarnej – budownictwo inżynierskie

Warszawa, mazowieckie, Polska
23 dni temu

Dyrekcji Budownictwa Inżynierskiego Warbud SA poszukuje kandydatów
na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: SANIT/OF/DBI/11/2018

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Analiza dokumentacji przetargowej  i projektowej,
  • Przedmiary robót,
  • Przygotowywanie wycen i kosztorysów z zakresu instalacji sanitarnych,
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z producentami, dostawcami i projektantami instalacji sanitarnych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe sanitarne,
  • Doświadczenie przy ofertowaniu robót sanitarnych mile widziane, choć niekonieczne,
  • Znajomość Pakietu MS Office,  w tym bardzo dobra znajomość Excel’a,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego oraz znajomość programu Norma i AutoCad.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie budowlanej przy ciekawych projektach infrastrukturalnych (drogi, mosty, wiadukty, oczyszczalnie ścieków, spalarnie),
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Bogaty pakiet socjalny.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Warbud SA" lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Warbud SA, prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych".