Ekspert ds. sprzedaży online (segment SOHO)

Warszawa, mazowieckie, Polska Warszawa, kujawsko-pomorskie, Polska Warszawa, zachodniopomorskie, Polska Warszawa, pomorskie, Polska Warszawa, wielkopolskie, Polska Warszawa, śląskie, Polska Warszawa, opolskie, Polska Warszawa, warmińsko-mazurskie, Polska Warszawa, podlaskie, Polska Warszawa, łódzkie, Polska Warszawa, świętokrzyskie, Polska Warszawa, małopolskie, Polska Warszawa, lubelskie, Polska Warszawa, podkarpackie, Polska Warszawa, dolnośląskie, Polska Warszawa, lubuskie, Polska
76 dni temu

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: GL/DBE-SI

Obowiązki:

  • Budowanie i optymalizacja procesów sprzedaży produktów i usług Banku w kanałach elektronicznych (bankowość internetowa, bankowość mobilna) skierowanych do podmiotów SOHO
  • Opracowywanie założeń nowych modeli sprzedaży z uwzględnieniem unikalnych funkcjonalności poprawiających customer experience
  • Identyfikacja nowych obszarów rozwoju sprzedaży online w obszarze podmiotów SOHO
  • Monitorowanie efektywności procesów sprzedażowych
  • Analiza rynku, trendów rynkowych i najnowszych rozwiązań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość produktów i usług bankowych skierowanych do podmiotów SOHO
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej
  • Wysokie umiejętności w zakresie analizowania danych i rozwiazywania problemów
  • Umiejętności identyfikacji oczekiwań Klientów i dostosowywania do nich proponowanych rozwiązań
  • Nastawienie na pracę w zespole
  • Znajomość specyfiki sprzedaży e-commerce/m-commerce, jej  uwarunkowań i regulacji prawnych
  • Znajomość narzędzi i trendów sprzedaży internetowej
  • Nastawienie na osiąganie postawionych celów
  • Kreatywność, inicjatywa w działaniu
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w tym Excel’a
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Udział w rozwojowych projektach
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.