w aktówce

Operator CNC - Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Strojec

Region: opolskie

Numer ref.: PROCNC/P/KR

Opis stanowiska:

  • Obsługa frezarek CNC
  • Odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy i materiału wyjściowego do obróbki wiórowej
  • Zamocowanie narzędzi skrawających oraz materiału
  • Ustawienie parametrów skrawania
  • Obserwacja procesu skrawania
  • Dbałość o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganie obowiązującego regulaminu pracy, zasad oraz przepisów BHP
  • Dbanie o stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi pomiarowych
  • Kontrola jakości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zorientowanie na jakość
  • Umiejętności manualne
  • Chęć pracy w grupie
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Bony świąteczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dopłatę do opieki zdrowotnej po przepracowanym roku
  • Imprezy integracyjne oraz zajęcia sportowe
  • Ubrania robocze, potrzebne narzędzia pracy i napoje
  • Pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.