Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalisty do obsługi finansowej realizowanych zadań publicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie co najmniej kierunkowe średnie,
  • minimum dwuletni staż pracy na stanowisku związanym  ze zlecaniem zadań publicznych oraz udzielaniem na ten cel dotacji budżetowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Wymagania preferowane:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • znajomość zasad udzielania i rozliczania dotacji publicznych,
  • staż pracy w jednostkach sfery finansów publicznych,
  • znajomość rachunkowości budżetowej,

Zakres obowiązków

  1. obsługa finansowa programów realizowanych przez Krajowe Biuro,
  2. udział w pracach komisji konkursowych,
  3. sporządzanie wewnętrznych dokumentów księgowych,
  4. wykonywanie kontroli bieżącej oraz kompleksowej zadań zleconych,
  5. archiwizacja dokumentacji,
  6. współpraca z pracownikami merytorycznymi w zakresie realizowanych zadań,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną pracę w firmie z 25-letnią tradycją,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • udział w ciekawych projektach,
  • lokalizację Biura na Ursynowie z dogodnym dojazdem metrem,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Dokumenty aplikacyjne zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy wysłać
w formie elektronicznej na adres:

kbpn@kbpn.gov.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., nr 133, poz. 883”.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii z siedzibą w Warszawie (02-776) przy ul. Dereniowej 52/54. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: odo@kbpn.gov.pl. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: http://www.kbpn.gov.pl/portal?id=7780748.