Media-MED Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma w branży medycznej, działająca na rynku medycznym. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu renomowanych firm oferujących rozwiązania w obszarze endoskopii, bloku operacyjnego i sterylizacji. Poszukujemy doświadczonych Kandydatów, osób z inicjatywą, dużą energią w działaniu oraz chęcią stałego rozwoju na stanowisko:

Medyczny Przedstawiciel Handlowy

Numer ref.: MM/MPH-OP

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie Firmy na powierzonym terytorium,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Firmy,
  • promowanie oferowanych przez Firmę produktów,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - znajomość procedur przetargowych będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenia wyższego,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym uczestniczenie w szkoleniach zagranicznych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny,
  • szkolenia tematyczne i produktowe w kraju i zagranicą,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość awansu zawodowego.

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Media-MED Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Media-MED Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Promienistych 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.