w aktówce

To ogłoszenie wygasło 141 dni temu

Młodszy doradca klienta

Miejsce pracy: Piaseczno

Region: mazowieckie

Numer ref.: SCBPIAS

Na wymaganym stanowisku będziesz odpowiedzialny za bieżącą obsługę klientów w punkcie kredytowym.

Mile widziane jest doświadczenie w obsłudze klienta i znajomość branży finansowej, jednak poszukujemy również osoby bez doświadczenia.

Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Idealny kandydat to osoba dyspozycyjna, z predyspozycjami interpersonalnymi oraz posiadająca min. średnie wykształcenie.

Dodatkowo cenimy takie cechy jak: dobra organizacje czasu pracy, nastawienie na realizację wyznaczonych celów, zaangażowanie oraz optymizm.

Rozpoczynając z nami współprace możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie oraz ubezpieczenia medycznego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + system premiowy,
  • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem,
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży finansowej.
  • pracę w puncie ratalnym Media Markt w Piasecznie

Aplikuj teraz

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Praca w mieście