Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII  - 800 060 070.

Pracownik montażu

Miejsce pracy: Zabrze

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Realizacja produkcji na podstawie dziennych planów
  • Kontrola wyrobów według instrukcji
  • Prace montażowe

Oczekujemy:

  • ·         Chęci do pracy
  • ·         Zaangażowania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki
  • Umowę zlecenie (pełny ZUS + ubezpieczenie NNW+ możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta
  • Opiekę koordynatora

Nie wymagamy CV. Wystarczy Twój nr telefonu - oddzwonimy!

Masz pytania - zadzwoń: 512 070 574

Zachęcamy do rekrutacji on-line:

Kliknij w tekst po prawej stronie ogłoszenia „Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning”.