Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Tczew

Nr. ref.: a0t5800000ZtCy6AAF

Obowiązki:

  • spawanie konstrukcji stalowych w osłonie gazów metodą MAG,
  • spawanie na podstawie rysunku technicznego,
  • przygotowanie materiału do spawania.

Wymagania:

  • certyfikat spawania metodą MAG 135,
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności z zakresu montażu będą mile widziane,
  • doświadczenie w spawaniu,
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.

Oferujemy:

  • doszkolenie stanowiskowe osób z mniejszym doświadczeniem lub od razu po kursie,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • rozbudowany system szkoleń,
  • premie motywacyjne,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.